شرکت طراحی سایت خبری در کرج | طراحی وبسایت ارزان |طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت خبری در کرج : وبسایت های خبری و اطلاع رسانی از جمله سایت های پربازدید و محبوب می باشند. برای سفارش طراحی سایت خبری در کرج با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت خبری که در کل جهان مورد استقبال قرار می گیرد. از یک طرف اهمیت خبر و اطلاع رسانی و نیاز جامعه به دریافت جدیدترین اخبار اینترنت از سویی دیگر موجب اهمیت این موضوع می گردد.

برای محتوا گذاری وبسایت خبری باید از طراحی مناسب و جذاب استفاده شود تا مخاطب قابل توجهی را به خود جذب کند و میزان رتبه و تعداد بازدید آن بالا رود.

وبسایت خبری

طراحی وبسایت خبری در کرج

با گسترش شبکه های اجتماعی موبایلی، اهمیت طراحی سایت های مناسب خبری نیز از گذشته بیشتر شده است و همانطور که می دانید داشتن یک سایت خبری به تنهایی کافی نیست و می بایست نکات مرتبط با سئو و تجربه کاربری به صورت کامل در آن رعایت شوند تا نتیجه مناسب حاصل گردد. تیم نرم افزاری آریا کیان با در نظر گرفتن نکات حرفه ای در زمینه طراحی سایت و همچنین در نظر گرفتن سادگی، کاربر پذیری، سئو، امنیت بالا، سرعت بالا، و بکارگیری مجرب ترین کدنویسان و طراحان گرافیکی و وبسایت، توانسته است امکانات بسیار مناسب و کارآمدی را در اختیار صاحبان سایت های خبری قرار دهد.
وبسایت خبری ترافیک مد نظر خود را از طریق گوگل و یا بصورت ورودی مستقیم تامین می کند و با کار، بر روی محتوا و طرح مناسب برای کاربران آنها را در سایت نگه می دارد و به کاربران وفادار تبدیل می نماید تا با بازدیدهای بالا رنک خود را افزایش دهد. شرکت آریا کیان با در نظر گرفتن تمام نیازهای شما اقدام به طراحی وبسایت مورد نظر مناسب با خواسته ها و عملکرد شما می کند.

برای سفارش طراحی سایت در کرج با ما تماس بگیرید.

 

دلایل مهم طراحی سایت خبری:

آنچه که شما را به سمت داشتن سایت خبری می کشاند می تواند دلایل مختلفی داشته باشد . دلیل اصلی شاید نیازی است که کاربران به داشتن چنین سایتی دارند، یکی از معیارهای مهم سایت خبری همواره به روز بودن خبرها میباشد که مستمر باعث آپدیت اطلاعات سایت می شود و نیاز به ادمین فعال می باشد که پیوسته سایت خود را با خبرهای روز مطرح نماید.

طراحی سایت خبری

 

از عمده دلایل ساخت وبسایت خبری می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• گسترش کاربران و مخاطبان و دسترسی از تمام نقاط دنیا به خبرها از طریق اینترنت
• دسترسی 24 ساعته بازدیدکنندگان به وبسایت خبری شما
• آسودگی خبررسانی به سراسر دنیا با کمترین هزینه و زمان
• بیشتر شدن تاثیرات تبلیغات شما به دلیل افزایش مخاطبان
• تبادل اطلاعات سایت با سریع ترین روش ممکن به میلیون ها مخاطب
• افزایش بازدیدکنندگان و اعضای خبرنامه سایت خبری شما
• توسعه خبرگذاری شما به یک فضای نامحدود و پر مخاطب
• افزایش بازدید سایت از طریق شبکه های مجازی و گوگل

زمینه کاری سایت های خبری

سایت های خبری می توانند در زمینه های مختلفی از جمله خبرهای علمی، خبر های اقتصادی، خبر های اجتماعی، خبر های فرهنگی هنری، خبر های ورزشی و … کار کنند و یا اینکه تلفیقی از این عنوان ها را شامل شوند و بر روی موضوعات مهمی از این مسایل کار کنند. اما در هر زمینه ای که کار کنند مهمترین اصل انتشار اخبار واقعی با منابع موثق می باشد که همواره باید این موضوع را در نظر داشته باشند زیرا هم اعتماد مخاطبان را افزایش خواهند داد و همچنین خود را از پیامدها و دردسرهای انتشار اخبار شایع دور نگه خواهند داشت.
بازدهی بالای سایت های خبری
برای بازدهی خوب وبسایت خبری باید مواردی از قبیل بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ، رعایت نکات امنیتی، سرعت مناسب لود شدن صفحات، بهینه سازی شده برای موبایل، نحوه نمایش اطلاعات به کاربران و چیدمان سایت، طراحی ظاهری مناسب و جذاب برای کاربران سایت را در نظر گرفت، که سایت شما در مدت کوتاهی به برترین سایت های خبری تبدیل شود.

طراحی سایت خبری بهینه در کرج

با توجه به امکاناتی که تیم نرم افزاری آریا کیان برای سایت شما طراحی می کند شما می توانید از امکانات زیر در سایت خبری خود بهره مند شوید :
1 مدیریت آسان اخبار و سامانه خبری
2 مدیریت یکپارچه روی تمامی مطالب
3 ایجاد و ویرایش و حذف اخبار
4 درج تصویر برای خبرهای خود به همراه ویرایش آنها در هر زمانی
5 مدیریت اخبار چندرسانه ای
6 انتخاب نوع نمایش اخبار در سایت با طرح های متفاوت
7 بدست آوردن خوانده هاي نامحدود
8 ایجاد دسته بندی مناسب برای سرگروه های خبری
9 تعریف سطح دسترسی برای کاربران به بخش های مختلف
10 مدیریت درج اخبار در سرویس های خبری
11 امکان درج نظر برای خبرهای وبسایت به وسیله کاربران و مخاطبان
12 درج لینک های شبکه های اجتماعی خود به منظور افزایش مخاطب و دسترسی آسان کاربران
13 فعالیت 24 ساعته بر روی وبسایت
14 آمار بازدید وبسایت
15 استفاده از کدهاي امنيتي و فيلتر ها براي ارتقاء امنيت
16 انعطافت پذیری و امنیت بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *