طراحی سایت دانشگاهی در کرج | طراحی سایت آموزشی و مدارس

طراحی وب سایت دانشگاهی در کرج : شرکت ثبتی آریا کیان در زمینه طراحی سایت دانشگاهی و طراحی سایت آموزشی ، با داشتن نیروهای توانمند و متخصص در امر طراحی و سئو ، برای دانشگاهها و برای موسسات آموزش عالی فعالیت می نماید.

تمامی دانشگاه ها امروزه از سایت برای بسیاری از امور دانشجویان استفاده می کنند. که هم در نیروی انسانی صرفه جویی می شود و هم میزان خطای انسانی را کاهش می دهد و بانک اطلاعاتی دانشجویان را بصورت حجم کم پشتیبان میگیرند.

طراحی سایت دانشگاهی در کرج

 

طراحی سایت دانشگاهی در کرج

وبسایت دانشگاهی دارای بخش های متفاوتی شامل خبرنامه ، پرتال اساتید ، پرتال دانشجو و سایر فعالیت ها می باشد.که هر کدام از این موارد نیز به بخش های مجزایی تقسیم بندی می شوند. که بر اساس دانشگاه های متفاوت این بخش ها به دسته های مختلفی طراحی می شوند.

شرکت آریا کیان طبق خواست و تعاریف هر دانشگاه و موسسه ای سایت طراحی می نماید. و دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد که همواره همراه مشتریان گرامی می باشد. از دغدغه های اصلی ما تامین راحتی کاربران و همچنین امنیت بالای سایت ها می باشد.

خدمات وبسایت دانشگاه

در طراحی چنین وب سایت هایی می توانید سرویس ها و خدمات بسیار گسترده و متنوعی را ارائه بدهید به طور مثال :

1. معرفی دانشگاه : میتوانید دانشگاه و موسسه آموزشی خود را به خوبی معرفی نمایید، و تمام بخشها و دپارتمان های موجود در آن را به کاربران وب سایت خود معرفی نمایید.

2. معرفی اساتید : یکی از جذابترین بخشها در این قسمت معرفی استادان هر یک از دپارتمان ها میباشد.

3. معرفی دروس ارائه شده : میتوانید دروس آموزشی و ترم هایی که در این دپارتمان ها در حال برگزاری می باشد را به خوبی برای مخاطبان خود معرفی نمایید. این بخش میتواند برای دانشجویان بسیار مهم باشد و بازدید روزانه دانشجویان از وبسایت شما میتواند به بهتر شدن رتبه وبسایت شما در گوگل کمک نماید.

4. درج اخبار دانشگاه: میتوانید آخرین اخبار و اتفاقات و رویدادها در دانشگاه و موسسه آموزشی را به دانشجویان اطلاع بدهید. اطلاعیه ها و جلسات و بسیاری از مواردی که لازم است تا اطلاع رسانی گسترده ای به دانشجویان و اساتید صورت گیرد؛ را میتوانید در این قسمت طراحی و پیاده سازی نمایید. همچنین سمینارها و جلساتی که در دانشگاه هم در حال برگزاری میباشد با تمامی جزئیات مربوط به آن را هم میتوانیم به سمع و نظر بازدید کنندگان برسانید.

طراحی وبسایت دانشگاهی

 

برای سفارش طراحی سایت در کرج با ما تماس بگیرید.

5. تقویم آموزشی : ایجاد تقویم آموزشی و کلاسهای در حال برگزاری هم میتواند بازدید کنندگان و طرفداران خودش را داشته باشد. چرا که حتی افرادی که هنوز در موسسه یا دانشگاه مورد نظر ثبت نام نکرده اند هم دوست دارند تا بدانند که کلاسها در چه سطحی و با چه گسترده ای قرار است که برگزار گردد.

6. قرار دادن ویدیوهای آموزشی مربوط به کلاس های مختلف : بسیاری از دانشجویان به دلیل نداشتن وقت و یا نداشتن کلاس در زمان برگزاری سمینار شاید در محل دانشگاه حضور نداشته باشند. بنابراین برای این دسته از افراد میتوانید با قرار دادن ویدئو مربوط به جلسه و یا سمینار آنها را راضی و خشنود نمایید.

7. پنل کاربری مربوط به دانشجویان، اساتید و کارکنان: تمامی دانش پذیران میتوانند در وب سایت ثبت نام نمایند تا از طریق پنل کاربری خود بتوانند به نمرات و انتخاب واحد ها و صورتحساب های خود دسترسی پیدا نمایند. اساتید نیز با ورود به پنل کاربری لیست کلاس ها و نمرات دانشجویان خود را مشاهده میکنند.

8. صفحه وب بخش فرهنگی و تربیتی
9. صفحه وب بخش قوانین و آئین نامه ها
10. صفحه وب بخش مقالات و مطالب برگزیده داشنجویان و دانش پذیران
11. امکان معرفی کامل رشته‌هایی که در دانشگاه ارائه می‌شوند

طراحی سایت آموزش عالی در کرج

 

12. امکان تعبیه فرایندهایی جهت انجام امور ثبت‌نام به‌صورت اینترنتی و امکان پرداخت اینترنتی در صورت نیاز
13. آدرس و راه‌های ارتباطی و نمایش مکان آن بر روی نقشه‌های اینترنتی نظیر گوگل مپ
14. امکان تخصیص صفحه و یا وبلاگ‌هایی به معاونت‌های مختلف دانشگاه نظیر معاونت آموزشی، مالی، فرهنگی و …

تیم تخصصی آریا کیان با استفاده از مهندسین متخصص، بهترین خدمات را در طراحی سایت دانشگاهی در کرج به شما ارائه می نمایید.

طراحی سایت آموزشی و دانشگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *