طراحی سایت ریسپانسیو در کرج | طراحی سایت بهینه و ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو : امروزه واژه ریسپانسیو بودن زیاد به گوش میخورد. طراحی سایت ریسپانسیو یک فرایند طراحی سایت است .

طراحی سایت ریسپانسیو باعث می شود تا به طور خودکار، صفحات وبسایت و محتوا متناسب با اندازه انواع صفحه نمایش مقیاس پذیر شود و به خوبی نمایش داده شود.

در واقع ریسپانسیو بودن یک سایت امری بسیار مهم است. کمک میکند دیگر شما نگران عوض شدن سایز صفحه نمایش موبایل، تبلت و یا مانیتور خود نباشد. سایت ریسپانسیو در تمام رزولیشن ها به یک صورت نمایش داده میشود. هیچگونه به هم ریختگی در سایت های ریسپانسیو دیده نمیشود.

اگر می خواهید یک سایت بهینه و ریسپانسیو داشته باشید، همین حالا با آریا کیان تماس بگیرید. ما بهترین سایت مد نظر شما را با بهترین قیمت طراحی خواهیم کرد.

 

هدف نهایی طراحی سایت ریسپانسیو این است که از تغییر اندازه غیر ضروری، پیمایش، زوم و یا فاصله دادن که در سایت هایی که برای دستگاه های مختلف بهینه نشده اند رخ میدهند، اجتناب شود.
از آنجایی که امروزه استفاده از موبایل بسیار فراگیر شده است و مخاطبان وبسایت ها فقط کامپیوترهای خانگی و لپ تاپ ها نیستند. آمارها نشان میدهد که بیش از نیمی از ترافیک مصرفی اینترنت از طریق موبایل و تبلت ها استفاده میشود. بنابراین امروزه وبسایت ها باید قابلیت نمایش در هر سایزی از صفحه نمایش را دارا باشند.

اگر وبسایت شما قابلیت نمایش صحیح در سایزهای کوچک مثل موبایل را نداشته باشد، شما بسیاری از مخاطبان خود را از دست میدهید.

بهترین طراحی سایت

 

طراحی سایت در کرج به صورت حرفه ای و در سریعترین زمان ، با مناسبترین قیمت

ریسپانسیو بودن سایت از دیدگاه سئو چه اهمیتی دارد؟

گوگل در سال 2015 آمار جالبی از mobile friendly بودن وبسایت ها ارائه داد. این ویژگی می تواند یک عامل مهم در رتبه بندی در الگوریتم های موتور جستجوی گوگل و دیگر موتورهای جستجو باشد.

سایت هایی که mobile friendly هستند و در سایزهای مختلف گوشی های موبایل به خوبی نمایش داده میشوند. در جستجوهای گوگل در نتایج بالاتر و بهتری ظاهر میشوند. بنابراین یکی از فاکتورهای مهم رقابت در موتورهای جستجو mobile friendly بودن وبسایت ها است.

کلیه وبسایت هایی که در شرکت آریا کیان طراحی میشوند 100% ریسپانسیو هستند. در تمام سایزهای متفاوت به صورت یکسان نمایش داده میشود و دیگر جای نگرانی وجود ندارد.

مزایای طراحی سایت ریسپانسیو

  •  کاهش هزینه
  •  انعطاف پذیری سایت های ریسپانسیو
  •  بهبود رتبه و جایگاه در سایت های جستجو و افزایش محبوبیت
  •  تسهیل در مدیریت
  •  سازگاری با همه سایزهای نمایشگرهای مختلف مانند موبایل، تبلت و لپ تاپ و …
  •  مقرون به صرفه بودن
  •  افزایش بازدیدکنندگان سایت

طراحی سایت در کرج

چرا باید سایت خود را بصورت ریسپانسیو طراحی نماییم؟

1. اثربخشی هزینه

ساخت و طراحی سایت های مجزا برای اینکه در صفحه نمایش ها با ابعاد مختلف نمایش داده شوند گران تمام میشود. ریسپانسیو بودن یک سایت کمک میکند که شما برای تمام رزولیشن ها یک وبسایت واحد طراحی کنید. هزینه ها را به صورت قابل توجهی کاهش دهید.

2. انعطاف پذیری سایت های ریسپانسیو

از آنجایی که سایت های ریسپانسیو انعطاف پذیر هستند، شما زمانی که احساس کنید باید در سایت تغییری ایجاد کنید. بدون کوچک ترین نگرانی میتوانید به آسانی تغییرات را انجام دهید. این تغییرات برای همه سایزهای صفحه نمایش اعمال میشود.

3. بهبود رتبه و جایگاه در سایت های جستجو

سئو یا بهینه سازی سایت ها کمک میکند که در موتورهای جستجو در رتبه های بالاتر قرار گیرید. ریسپانسیو بودن یک وبسایت به سئو بسیار کمک میکند زیرا گوگل اولویت بندی را به وب سایت هایی می دهد که mobile-friendly هستند .

همچنین زمانی که برای موبایل سایتی جداگانه طراحی شود، همانطور که گفته شد url و html سایت در نسخه موبایل با نسخه کامپیوتر متفاوت خواهد بود. از این رو گوگل برای نسخه های مختلف یک وبسایت چندین بار نشانه گذاری و سازمان دهی اطلاعات را انجام می دهد که این امر تاثیر مخرب و بدی روی رتبه وبسایت شما میگذارد و در جستجو ها کمتر دیده میشود.

4. تسهیل در مدیریت

مدیریت سایت های ریسپانسیو بسیار راحت است و به مدیران کمک میکند با زمان کمتر و آسودگی بیشتر به مدیریت وبسایت بپردازند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *