چرا باید سایت داشته باشیم؟ | آیا هنوز سایت ندارید؟ | طراحی سایت چه سودی دارد؟

چرا باید سایت داشته باشیم؟

چه نیازی به طراحی سایت می باشد؟ یا اینکه چرا باید سایت داشته باشیم؟ صنعت تکنولوژی با سرعت بالایی رو به رشد است. در حال حاضر تقریبا هیچ صنعتی نیست، که بصورت الکترونیک قابل انجام نباشد. برای اینکه در این روند شما هم بتوانید پا به پای دیگران پیش بروید باید سایت داشته باشید.

چرا باید سایت داشته باشیم؟

طراحی یک سایت مناسب و بهینه از ضروریات کسب و کار می باشد. در حال حاضر با مشکلات بیماری کرونا که تمامی اقتصاد کشورها را درگیر کرده است، روند خرید و فروش اینترنتی بسیار بالا رفته است . کسانی که قبلا وبسایت داشته اند کمی با خیال راحتتر می توانند به فروش خود امیدوار باشند. اما آنهایی که فقط فروش حضوری دارند بسیار درگیر و نگران درآمد خود می باشند.

طراحی سایت چه کمکی به کسب و کار ما می نماید ؟

برای مقابله با هر مشکلی یک راه حلی وجود دارد. در کشور ما هر بار به علت یکسری مسایل روند درآمد صنایع دچار چالش می گردد. بهترین کار استفاده از چندین روش برای فروش محصولات می باشد.

  • فروش حضوری
  • فروش اینترنتی از طریق راه اندازی وبسایت
  • فروش اینترنتی از طریق پیج اینستاگرام و تلگرام

فروش اینترنتی از طریق پیج اینستاگرام و تلگرام

شما برای در امان ماندن از چالش های مختلفی می توانید، چندین راه برای کسب در آمد داشته باشید. تا در برابر این مشکلات پایدار بمانید. توصیه ما این است که هر سه روش بالا را برای کسب و کار خود در نظر داشته باشید.

چرا باید سایت داشته باشیم

ساده ترین و کم هزینه ترین راه راه اندازی صفحه از طریق اینستاگرام و کانال های تلگرامی می باشد. اما از آنجایی که احتمال فیلترینگ انها همواره بوده و هست ؛ پس فقط به این روش اکتفا ننمایید. زیرا هر روزی ممکن است راه ارتباطی شما فیلتر شود و کسب و کارتان محدود شود.

حال به سوال اینکه “چرا باید سایت داشته باشیم؟ ” پاسخ می دهیم.

فروش اینترنتی از طریق راه اندازی وبسایت

روش دوم و کمی پر هزینه تر نسبت به راه اندازی صفحات اینستاگرام و تلگرام، راه اندازی وب سایت می باشد. وب سایت سال هاست که در صدر وجود دارد و مبحث فیلترینگ در این زمینه وجود ندارد. تنها مورد تلخ آن قطع اینترنت می باشد. که احتمال آن نیز در این دوره تقریبا غیر ممکن می باشد. طراحی سایت ،جایگزین مناسبی برای کسانی می باشد که هزینه راه اندازی مغازه ندارند .

طراحی سایت در کرج

 

طراحی سایت در سریعترین زمان و بهینه سازی آن توسط شرکت طراحی سایت آریا کیان

چرا باید سایت داشته باشیم؟ 

حتما به این سوال بیاندیشید و نظرات خود را بیان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *