آشنایی با تیم نرم افزاری آریا کیان

در باره ما:

آریا کیان در فروردین 1394 با مدیریت آقای مهندس همایون قدس راد تاسیس و فعالیت خود را آغاز کرد.هدف از ایجاد این شرکت، کارآفرینی و ایجاد اشتغال در حوزه دیجیتال و ایجاد کسب و کار آنلاین در جهت بهبود و رونق کسب و کارهای محلی و خرد است.تیم نرم افزاری آریا کیان با بهترین طراحان گرافیکی، ادیتورهای ویدوئی، طراحان سایت و محتوا گذاران ماهر و با تجربه آماده ارائه خدمات بینظیر برای جلب مشتریان شما میباشد. با زمینه کاری طراحی سایت و سئو یا بهینه سازی سایت در استان البرز  و همچنین، انجام مواردی از قبیل طراحی قالب، طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت و بروشور توسط گرافیست های با تجربه نیز انجام می پذیرد. محتوا گذاری اصولی یکی از روش های سئو سایت می باشد که توسط کارشناسان مجرب در این شرکت انجام می پذیرد.

شرکت آریا کیان با تمام توان با کیفیت ترین کارها را ارائه می دهد و سعی بر آن دارد مشتریان خود را همیشه بر افق نگه دارد. کارشناس سئو و متخصصین طراحی سایت شرکت در زمینه های مربوطه تحصیلات مرتبط داشته و با تجربه بالایی، در خدمات رسانی این شرکت فعالیت می نمایند.

چشم انداز:

*طراحی سایت اطباق بر استاندارهای بین المللی ISO، EFQM

*تبدیل شدن به یک حلقه در بازار تجارت الکترونیک

*پیشرفت کسب و کارها در قالب وب و حضور آنلاین در جهت رونق کسب و کار

*ارتقاء سطح دانش عمومی و آموزش رایگان در قالب کارآموزی

ارزش ها:

*پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای و مشتری مداری

*پشتیبانی دلسوزانه و همراهی 24 ساعته

*پاسخگویی صادقانه

*خلق ارزش برای مشتری

*تعامل برد برد برای همه ذینفعان

*تعامل و مشارکت بر مجموعه اهداف

ارتباط با آریا کیان
تحلیل پروژه
شرکت آریا کیان با تجربه راه اندازی سایت های مختلف و مشاهده میزان پیشرفت و افت می تواند برای کسب و کار شما قبل از ایجاد و را ه اندازی سایت، تحلیل و آنالیز انجام دهد تا شما را از ضررهای احتمالی نجات دهد.
محتوا گذاری و بهینه سازی سایت
در زمینه طراحی سایت فقط ایجاد سایت نیست که شما را به هدف می رساند بلکه نحوه نگهداری و ادمینی سایت می باشد که در این مسیر شما را به هدفتان نزدیکتر می نماید، کارشناسان بخش سئو شما را در این مسیر قدم به قدم یاری خواهند کرد.
طراحی سایت
طراحی سایت امروزه برای زمینه های مختلفی انجام می پذیرد. سازمان ها ، شرکت ها ، فروشگاه ها و حتی اشخاص برای معرفی خود در حوزه نت احتیاج به سایت دارند. رسانه های اجتماعی نیز در مرحله دوم برای شاخص کردن مشاغل شما مطرح می شود.

فرآیند فعالیت شرکت آریا کیان

طراحی وبسایت
طراحی سایت در حوزه های مختلف کاری ، شخصی و سازمانی
بهینه سازی سایت
سئو سایت میزان رتبه شما را بر اساس موتورهای جستجو را تعیین می کند.
طراحی گرافیک
گرافیک و طرح سایت تاثیر عمده ای در جذب مخاطب دارد
آریا کیان